Mini kamera w okularach

Postępująca miniaturyzacja w technologii sprawia, że wiele z urządzeń dawniej wielkich i nieporęcznych przyjmuje formę tak małą, że mieści się właściwie wszędzie.

Aparaty i kamery w telefonach, kamery sportowe oraz inne urządzenia do rejestracji wspomnień są już na tyle rozwinięte, że prezentują obrazy w bardzo dobrej jakości wideo oraz mają kompaktowe rozmiary. Gdzie dalej rozwinie się technologia kamer? Już teraz producenci pokazują ciekawe rozwiązania do montażu tych urządzeń.

Kamery szpiegowskie

Czasami życiowe sytuacje wymagają weryfikacji, inne przypilnowania. W takich momentach idealnym rozwiązaniem mogą okazać się kamery szpiegowskie, które dzięki miniaturyzacji i wysokiej jakości wideo w HD pozwolą nakręcić to co chcemy. Występuje wiele wariantów kamer szpiegowskich- od klasycznych o bardzo niewielkim rozmiarze po imitacje udające zegary, radiobudziki, routery wifi, ładowarki do telefonów i wiele innych rodzajów.

Również bodziec aktywacyjny takiej kamery może być różny- dostępne są kamery z czujnikami ruchu, timerami lub włączanymi manualnie.

Kamera szpiegowska, nie tylko dla szpiega

Kamery szpiegowskie mają zastosowanie również w wielu innych dziedzinach. Urządzenia z czujnikiem ruchu z pewnością zostaną docenione przez ornitologów lub leśniczych liczących zwierzynę lub małych firmach w celu monitoringu miejsca pracy po zamknięciu firmy.
Naszym faworytem jest jednak:

Mini kamera w okularach

Połączenie dwóch przydatnych elementów każdego sportowca jak okulary oraz kamera do kręcenia własnych wyczynów jest według naszego portalu najciekawszym rozwiązaniem z całej palety dostępnych kamer. Każdy rowerzysta, narciarz, górołaz czy biegacz w słoneczne dni docenia okulary i większość z nas chce również upamiętnić te wspomnienia. Dzięki kamerze okularach nigdy nie było to aż tak proste. Nie wymaga to dodatkowych uchwytów, selfie kijków czy uprzęży.

Prostota oraz wysoka jakość wideo to największe atuty kamery w okularach, która sprawdzi się u każdego! Polecamy w szczególności asortyment mini kamer w okularach ze sklepu Kamrec!

Sprawdź akcesoria szpiegowskie jak Mini kamera w okularach Kamrec w naszym poprzednim wpisie!